آموزش طریقه نصب دوربین مداربسته

آموزش طریقه نصب دوربین مداربسته

 

مهرگان سیستم مفتخر است اعلام نماید با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای علاوه بر فعالیت حرفه ای در زمینه فروش لوازم مربوط به سیستم های امنیتی در رابطه با برگزاری کلاس های اموزش نصب دوربین مداربسته نیز در حال فعالیت است. مهمترین وجه تمایز کلاس های ما با دیگر اموزشگاه ها در این است که ما از همان ابتدا و به صورت ۱۰۰% عملی در قالب یک پروزه واقعی موارد آموزشی را به شما نشان خواهیم داد. شما می تواند قدم به قدم و همراه با کلاس به صورت کامل طریقه نصب دوربین مدار بسته را یاد بگیرید و بعد از اتمام دوره خودتان حتی به تنهایی اقدام به نصب و راه اندازی یک سیستم دوربین مداربسته نمایید.

 

دوربین مداربسته

در این دوره ما برای شما انواع دوربین های آنالوگ و تحت شبکه را مورد بررسی خواهیم داد. در ایران اکثر قریب به اتفاق بنا به دلایل مختلف هنوز از سیستم های امنالوگ استفاده می کنند و بر همین اساس ما نیز بیشتر به این مبحث خواهیم پرداخت.در نگاه اول شاید نصب چند دوربین در محل به نظر امری ساده و راحت به نظر برسد اما باید خدمتتان عرض کنیم اگر در این مرحله دقت لازم را نداشته باشید و نکات مهم و کلیدی را در ان رعایت نکنید قطعا سیستمی که پیاده سازی خواهید کرد دچار ضعف خواهد بود و شرایطی را فراهم کرده اید تا سارقین و سو استفاده کنندگان بتوانند از آن سودجیی کنند.

معمولا  در مورد راهنمای نصب دوربین مدار بسته برای مدل های مختلف کاتالوگی به همراه دستگاه وجود دارد که به بیان نکات مهم در مورد ان دستگاه می پردازد. پیشنهاد می کنیم حتما  قبل از اقدام به نصب کاتالوگ مورد نظر را مطالعه نمایید. هر چند که در نصب و راه انازی ماهر باشید ممکن است هر مدل دارای یک نکته خاصی باشد که تنها می توان انرا از کاتالوگ مخصوص به ان فهمید.

دوربین مداربسته

 

درچند مورد می توان به صورت کلی و خلاصه تمام مراحلی که می بایست برای نصب و راه اندازی یک سیستم دوربین مدار بسته استفاده کرد را به شرح ذیل نام برد:

در مرحله اول محل مورد نظر حتما باید توسط کارشناسان مجرب مورد بازدید قرار گیرد تا بتوانند تمام راه های ورودی و خروجی و موارد دیگر را یادداشت نمایند.

سپس در مرحله دوم با توجه به نیازهای شما و همچنین میزان بودجه مورد نظرتان دوربین های سیستم انتخاب خواهند شد.

در محله سوم باید مرکز کنترل را مشخص کنیم چرا که تمام سیم کشی های سیستم به آنجا ختم خواهد شد.

مرحله بعدی مشخص کردن تغذیه دوربنی ها است که ایا از سیستم مرکزی استفاده شود و یا به صورت مجزا

در مرحله بعد  باید محل دقیق عبور کابل ها را مشخص کنیم.

مرحله بعی هم کابل کشی می باشد.

در مرحله بعدی هم بعد از اتمام کابل کشی به اصلاح سیم کشی می پردازیم.

سپس در این مرحله باید به امتحان دوربین ها و تست نهایی سیستم بپردازیم و مطمئن شویم که هیچ نقطه کوری در محل باقی نمانده است.

حال شما می توانید با توجه به میزان بودجه و نیاز خود مشخص کنید که از چه نوع دوربین مداربسته می خواهید در محل استفاده نمایید.ما در مهرگان سیستم سعی کرده ایم تا به دور از تمام مبحث های تئوری و آکادمیک دقیقه به اصل ماجرا اشاره کنیم و تا انجا که می توانیم به صورت عملی به آموزش دوربین مدار بسته بپردازیم.

دوربین مداربسته

شما در مهرگان سیستم توسط اساتید و مجریان مجرب  شرکت می توانید به صورت قدم به قدم اموزش نصب دوربین مداربسته را به صورت کامل فرا بگیرید.هدف این کلاس ها این است که شما در پایان دوره بتوانید خودتان از پس نصب و راه اندازی یک سیستم بر آیید.ما در طول دوره شما را با انواع قطعات  سخت افزارهایی که ممکن است با انها برخورد داشته باشید آشنا خواهیم کرد.سعی می کنیم نحوه عملکرد هرر قطعه را برایتان توضیح دهیم تا بتوانید درک علمی از نحوه کارکرد مدار داشته باشید. در کلاس های آموزش دوربین مدار بسته که به درک رفتار مدار پرداخته می شود در نهایمی توان این امیدواری را داشت که کار اموز از این پس بتواند  انرا بسط داده و نحوه عملکرد و رفتار سایر سیستم های مشابه را نیز تجزیه و تحلیل نماید.رفتار  فوق می تواند به شما کمک کند تا اگر سیستم زمانی به مشکل برخورد یبراحتی بتوانید به رفع عیب و نقص ان بپردازید.

دوربین مداربسته

سعی می کنیم تا در طول دوره شما را با انواع مختلفی از مدل های دوربین مداربسته آشنا کنیم و همچنین انواع روش های سیم کشی را نیز به شما اموزش خواهیم داد.مهمترین مزیت استفاده از کلاس های مهرگان سیستم در این اسشت که شما بعد از اتمام کلاس های اگر خواستید یک پروژه عملی را خودتان اجرا نمایید و در طول اجرا به مشکل برخورد کردید می توانید از همکاران ما در این زمینه درخواست مشاوره و راهنمایی نمایید.

 

از دیگر مقالات سایت دیدن نمایید :

انواع دزدگیر اماکن ,فروش دزدگیر اماکن ,نصب دزدگیر اماکن ,قیمت دزدگیر اماکن ,آموزش نصب دزدگیر ,اموزش نصب دزدگیر ,قیمت انواع دزدگیر ,دزدگیر سیم کارت خور ,اموزش نصب دزدگیر اماکن ,آموزش نصب دزدگیر
دزدگیرهای فروشگاهی ,دزدگیر اماکن کلاسیک ,طریقه نصب دزدگیر اماکن ,سیستم دزدگیر اماکن ,قیمت دزدگیر منزل ,آموزش دزدگیر اماکن ,نمایندگی دزدگیر کلاسیک ,قیمت دزدگیر کلاسیک ,مهرگان سیستم ,دوربین مداربسته ,آموزش دوربین مدار بسته  ,فروش دوربین مدار بسته  ,انواع دوربین های مدار بسته  ,لیست قیمت دوربین مدار بسته  ,قیمت دوربین مدار بسته  ,نصب دوربین های مدار بسته  ,قیمت انواع دوربین مدار بسته  ,طریقه نصب دوربین مدار بسته  ,دوربین مدار بسته وایرلس  ,دوربین مداربسته سونی  ,لیست قیمت دوربین مداربسته  ,قیمت دوربین مداربسته  ,اموزش نصب دوربین مداربسته  ,هزینه نصب دوربین مدار بسته  ,قیمت نصب دوربین مدار بسته  ,راهنمای نصب دوربین مدار بسته  ,خرید اینترنتی دوربین مدار بسته  ,دوربین مداربسته قیمت  ,قیمت انواع دوربین های مدار بسته  ,ارزانترین دوربین مدار بسته  ,لیست قیمت دوربین های مدار بسته  ,لیست قیمت همکار دوربین مدار بسته  ,تجهیزات دوربین مداربسته , دزگیر منزل , دزدگیر اماکن

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *