انواع دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن


انواع دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن و ویژگی های موجود آنها مطلبی است که آن را مورد بحث قرار میدهیم.یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران با آن مواجه میشوند انتخاب درست و به جای دزدگیر اماکن از برند های موجود در بازار میباشد.

برای رسیدن به جواب این مسئله ابتدایی ترین کاری که باید کاربران انجام دهند ، مطالعه و برسی محصولات موجود میباشد.ما در این نوشته سعی داریم تا با برسی برند های معتبر دزدگیر اماکن اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما عزیزان قراردهیم.

دزدگیر اماکن PARADOX

انواع دزدگیر اماکن
انواع دزدگیر اماکن

یکی از برترین و بهترین برند های دزدگیر اماکن در ایران و جهان برند دزدگیر اماکن پارادوکس میباشد.

این دزدگیر کاملا کانادایی بوده و سیستم منحصر به فرد و خاصی را برای خود انتخاب نموده است.در ادامه متوجه خواهید شد که سیستم و بستر دزدگیرهای اماکن شبیه به هم هستند اما دزدگیر پارادوکس سیستم متفاوتی نسبت به بقیه دزدگیرهای اماکن دارد.

یکی از مهمترین خصوصیات این دزدگیر اماکن ، ماژولار بودن سیستم آن میباشد.به عبارتی دیگر این دستگاه برای پشتیبانی از هر تجهیزی ، قطعه ایی جدا طراحی کرده است که همین امر سبب میشود کارایی و دقت عمل دستگاه روندی رو به رشد داشته باشد و در حقیقت بدون خطا عمل نماید.

دزدگیر اماکن پارادوکس یک سیستم مطمئن و ایمن را در اختیار کاربر قرار میدهد.یکی از مهمترین ویژگی های این دزدگیر اماکن فرکانس کاری ایمن و مطمئنی را پشتیبانی میکند که باعث میشود تجهیزات متصل به دستگاه مرکزی پارادوکس بدون خطا و اختلال شروع به کار نمایند.

فرکانس کاری تجهیزات دزدگیر پارادوکس ، فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز میباشد که بر خلاف دیگر دزدگیر های موجود در بازار که فرکانس کاری آنها ۳۱۵ مگاهرتز میباشد ، فرکانس کاری ایمن تری دارد.در حقیقت هر دو فرکانس ایمن میباشند اما پیچیدگی طول موج فرکانس ۴۳۳ بیشتر میباشد که آن را امن تر میسازد.

همانطور که گفته شد یکی از ویژگی های مهم دزدگیر اماکن پارادوکس ، ماژولار بودن آن میباشد.این ویژگی باعث میشود تا دستگاه موجود برای کاربر قابلیت پیشرفت داشته باشد و تجهیزات متنوعی به دستگاه اضافه گردد.

همچنین این عمل سبب میشود تا هماهنگی دستگاه ها و تجهیزات موجود در سیستم دزدگیر بیشتر گردد و نحوه ارتباطات تجهیزات امن گردد.

یکی از مهمترین نکات موجود در نصب و راه اندازی سیستم دزدگیر اماکن پارادوکس ، تخصص میباشد زیرا تجهیزات دزدگیر پارادوکس توسط آدرس ها و کدهای تعریف شده بر روی دستگاه تعریف میشوند.

به دلیل میزان هزینه در دزدگیر پارادوکس و دیگر دزدگیرها ، کاربران معمولی کمتر به فکر استفاده از دزدگیر پارادوکس می افتند به همین دلیل استفاده از دزدگیر اماکن پارادوکس در مکان های حساس تری صورت میگیرد.

دزدگیر اماکن فایروال

انواع دزدگیر اماکن
انواع دزدگیر اماکن

یکی از معتبر ترین برند های ایرانی موجود در بازار دزدگیر اماکن فایروال میباشد.این دزدگیر ایرانی با تکیه بر علوم الکترونیک توانسته است محصولی با درصد خطای پایین تولید نماید و آن را به بازار عرضه کند.یکی از مهمترین ویژگی های این محصول ضمانت ۵ ساله و معتبر آن میباشد که مورد توجه کاربران گردیده زیرا پشتیبانی آن بسیار مطلوب است.

شرکت مهرگان سیستم با ارائه دزدگیر اماکن فایروال و نصب و راه اندازی آن توانسته است رضایت مشتری را بدست آورد.

دزدگیر اماکن فایروال دارای ویژگی های متعددی میباشد.یکی دیگر از ویژگی های آن وجود منوی کاربردی ساده و به زبان فارسی میباشد.همین امر سبب شده است تا کاربران زیادی به سمت این دستگاه گرایش پیدا کنند و به فکر استفاده از آن شوند.

این دستگاه به عنوان یک دستگاه ایرانی وارد بازار کار شده است و توانسه است به نیاز های مشتریان پاسخ مثبت دهد.یکی از ویژگی های مهم و اساسی در سیستم های حفاظتی و دزدگیر اماکن ، فرکانس کاری امن و مطمئن میباشد که سبب میشود تجهیزات جانبی متصل به دستگاه عملکرد مناسبی داشته باشند.فرکانس کاری اکثر دزدگیر های اماکن بر روی ۳۱۵ مگاهرتز تنظیم شده است که دستگاه دزدگیر فایروال نیز دارای فرکانس کاری ۳۱۵ مگاهرتز میباشد.

از دیگر ویژگی های مهم دستگاه دزدگیر فایروال ، پشتیبانی از تمامی سنسور های موجود و پیشرفته است.سنسور های متنوعی در سیستم دزدگیر اماکن وجود دارد.یکی از پر کاربرد ترین سنسورهای دزدگیر اماکن ، سنسور چشمی حرکتی و حرارتی میباشد.

برای آشنایی بیشتر با دزدگیر اماکن فایروال کلیک نمایید.

دزدگیر اماکن GMK

انواع دزدگیر اماکن
انواع دزدگیر اماکن

یکی دیگر از برندهای ایرانی موجود در زمینه دزدگیر اماکن برند GMK میباشد.این برند دزدگیر اماکن با بهره گیری از جدیدترین سنسورها و تجهیزات دزدگیر اماکن توانسته است دستگاهی کامل را تولید نماید.

البته باید دانست که سیستم و بستر کاری همه دزدگیر های اماکن همانند یکدیگر کار میکنند و تغیرات چندانی ندارند اما مهمترین گزینه ایی که دزدگیرهای اماکن را از یکدیگر جدا میکند چگونگی نحوه عملکرد و هماهنگی سیستم آن میباشد.

دزدگیر GMK نیز توانسته است هماهنگی لازم بین دستگاه و تجهیزات را ایجاد نماید و تقریبا دستگاهی با ضریب خطای کم را تولید نماید.

فرکانس کاری دزدگیر اماکن GMK نیز مانند دیگر دزدگیر های موجود ۳۱۵ مگاهرتز است.

شرکت مهرگان سیستم نیز به عنوان نمایندگی رسمی ، این دزدگیر را به صورت پک عرضه می نمیاد.یکی از ویژگی های مهم این دزدگیر ایرانی بودن و پشتیبانی از زبان فارسی آن میباشد.

در ضمن این دستگاه نیز اکثر سنسور های بیسیم و باسیم موجود در بازار را پشتیبانی میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *