قوانین و مقررات

با تشکر از حسن انتخاب شما، لازم است هنگام خرید به نکات زیر توجه فرموده تا حداکثر رضایت شما مشتریان گرامی را فراهم آوریم :

  1. کلیه حقوق ، خدمات و محتویات این وب سایت www.mehrgun-system.ir و مالکیت معنوی آنها متعلق به شرکت مهرگان سیستم می باشد و استفاده غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  2. کلیه محتویات سایت از منابع معتبر و شرکت های سازنده دریافت و ترجمه شده است. وب سایت مهرگان سیستم هیچگونه مسئولیتی را در قبال تغییر اطلاعات نخواهد داشت. مهرگان سیستم همیشه سعی در ارائه اطلاعات بروز و صحیح می نماید.
  3. کاربران در هنگام ثبت سفارش باید اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد نمایند در غیر اینصورت سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود.
  4. وب سایت مهرگان سیستم تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود را محترم شمرده و آنرا محرمانه دانسته و از آن حفاظت می کند و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نمی گذارد.
  5. مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است ، در صورت عدم درج موارد مذکور ، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.
  6. هرگونه نقص و عیب فنی در مورد کالاهای فاقد گارانتی ، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن : 66120669  به واحد ارتباط با مشتریان اطلاع داده شود تا مشکل در اسرع وقت بررسی و در صورت اثبات نقص ، کالا تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. (لازم به ذکر است این بند ، فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت شرکت گارانتی کننده می باشد.)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *