دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر اماکن GMK910 یکی از برند های دزدگیر اماکن موجود در سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد.برند ها و دستگاه های فراوانی در حال فعالیت می باشند که هر کدام نقاط قوت و ضعفی دارند اما اساس کار همه دزدگیر های اماکن یکسان می باشد. در سیستم دزدگیر اماکن یکی از مهمترین ویژگی های موجود ، پشتیبانی محصول می باشد اما قبل از آنکه به برسی ویژگی های دزدگیر اماکن GMK910 بپردازیم ابتدا باید بدانیم که سیستم دزدگیر اماکن چیست و چه کاربردی دارد؟

در ادامه ، به مقدمه ایی در مورد دزدگیر اماکن اشاره خواهیم نمود. 

دزدگیر اماکن چیست؟

از همان ابتدا در زندگی بشر یکی از مهمترین نیاز های موجود ، امنیت بود.یکی از پرکاربرد ترین سیستم های حفاظتی و امنیتی در بین تجهیزات موجود ، سیستم دزدگیر اماکن می باشد.این سیستم به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند محیط مورد نظر خود را کنترل نماید و همچنین این سیستم را از راه دور برسی نماید.با پیشرفت های مختلفی که در زمینه های امنیتی صورت گرفت ، دزدگیر اماکن و دیگر تجهیزات نیز دست خوش همین پیشرفت ها شدند و قابلیت هایی به آنها افزوده شد.

یکی از مهمترین ویژگی های افزوده شده به دزدگیر اماکن ، کنترل از راه دور سیستم می باشد.

کنترل از راه دور این سیستم امنیتی به کمک تلفن کننده سیم کارتی آن انجام می شود.همانطور در مقاله دزدگیر سیم کارتی گفته شد ، سیستم دزدگیر اماکن به کمک تلفن کننده سیم کارتی موجود می تواند از راه دور کنترل شود که نحوه انجام این کار را در ادامه توضیح خواهیم داد.همچنین یکی دیگر از ویژگی مهم سیستم تلفن کننده دزدگیر اماکن گزارش دهی به مدیر سیستم از طریق پیامک می باشد.

کاربرد های مختلف دزدگیر اماکن

از سیستم دزدگیر اماکن می توان استفاده های گوناگون نمود.به عبارت دیگر این تجهیز امنیتی به کمک لوازم جانبی خود می تواند از امکاناتی برخوردار شود که ویژگی های مختلفی را به کاربر و یا مدیر سیستم ارائه دهد.همانطور که گفته شد ، دزدگیر های سیم کارتی می توانند از راه دور کنترل شوند که البته در مورد مدل های مختلف دزدگیر اماکن در مقاله انواع دزدگیر اماکن اشاره شده است.

یکی از کاربر های دزدگیر اماکن ، استفاده از آن به عنوان سیستم اعلام حریق است.

این ویژگی به کمک تجهیزاتی مانند دتکتور دود انجام می شود.

با اتصال سنسور های مخصوص تشخیص دود به سیستم دزدگیر اماکن ، به راحتی می توان از آن به عنوان یک سیستم ساده اعلام حریق استفاده نمود که به کمک تلفن کننده سیم کارتی خود می تواند گزارشات مربوط به دستگاه را به مدیر سیستم ابلاغ کند.همچنین در بعضی از برند های دزدگیر اماکن مانند GMK و فایروال ، از رله های کنترلی استفاده می شود که می توان از سیستم ، به عنوان یک تجهیز هوشمند استفاده نمود.

معرفی دستگاه دزدگیر اماکن GMK910

در بین برند های موجود ، برند GMK یکی از برند های معتبر در زمینه دزدگیر اماکن می باشد.این دزدگیر دارای ضمانت نامه معتبر و پشتیبانی به روز است.همین ویژگی سبب شده است تا کاربران زیادی این سیستم را انتخاب نمایند.برند GMK دستگاه های دزدگیر اماکن مختلفی را با ویژگی های متفاوتی تولید نموده است.دستگاه GMK910 یکی از بهترین دستگاه های موجود در برند GMK می باشد که از امکانات فراوانی برخوردار است.هرکدام از این قابلیت ها قابل برسی می باشد.

یکی از مهمترین قابلیت های GMK910 پشتیبانی از تلفن کننده های سیم کارتی و خط ثابت است.

این دستگاه قادر است این دو نوع تلفن کننده را به طور همزمان پشتیبانی کند.

دستگاه GMK در انواع مختلفی وجود دارد و همین موضوع باعث شده است تا کاربران به راحتی دستگاه دزدگیر اماکن مورد نظر خود را پیدا نموده و از آن استفاده کنند.به طور مثال کاربرانی هستند که نیازی به استفاده از تلفن کننده خط ثابت ندارند بنابر این انتخاب آنها مدل GMK890 می باشد که تنها تلفن کننده سیم کارتی را پشتیبانی می کند.

ویژگی های دستگاه دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر اماکن GMK910 قابلیت های بسیاری را پشتیبانی می کند.همانطور که گفته شد یکی از مهمترین قابلیت های این دستگاه ، پشتیبانی از تلفن کننده سیم کارتی و خط ثابت به صورت همزمان است.از دیگر قابلیت های مهم این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

+ پشتیبانی از تلفن کننده سیم کارتی و خط ثابت به صورت همزمان

+  ضبط دو پیام مجزا ویژه اعلام حریق و اعلام سرقت

+ دارای ۲۰ حافظه سخنگــو جهــت اعـلام سـرقت و حریـق کامـلا هوشمند

+ دارای ۱۰ حافظه سخنگو تماس از طریق GSM و ۱۰ حافظه تماس از طریق خط ثابت

+ کنترل ۴ وسیله بـرقـی تـوسـط SMS ، تمـاس ، برنـامـه انـدرویـد

+ اطلاع رسانی به مدیر در صورتی که میزان شارژ از ۱۰۰۰ تومان کمتر باشد

+ هشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو از طریق تماس و ارسال پیامک

+ کنترل از راه دور دستگاه از طریق پیامک

+ ویرایش شماره تلفن ، حذف و اضافه کردن شماره تلفن از طریق SMS (برنامه اندروید)

+ دارای 8 زون با سیم و 8 زون بی سیم

+ قابلیت تفکیک و بخش پذیری دستگاه برای 3 منطقه جداگانه

تجهیزات جانبی دستگاه GMK910

منظور از تجهیزات جانبی دزدگیر اماکن ، همان سنسور های موجود در آن می باشد.

دستگاه GMK از طریق فرکانس کاری 315 مگاهرتز با تجهیزات بی سیم ارتباط برقرار می کند که این فرکانس به طور متداول در تمام دزدگیر های اماکن موجود مورد استفاده قرار می گیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *